Platvorm

Noor kunst tärkab!

 

Kokku saavad värske looming, ruum ja publik.

28. mail
Ürituse algus 19:00
Piletid müügis kohapeal enne üritust: 5/7

Kanuti Gildi saalis saab näha noorte omaloomingulisi tantsu- või laiemalt etenduskunsti lühivorme. Üritust korraldab teist aastat Hiiumaa TantsuFestivali (HTF) meeskond, kes soovib anda tantsuhuvilistele noortele väljundi oma loomingu ja värskete ideede publiku ette toomiseks.

Korraldajate eesmärk on pakkuda platvormi noortele, kes soovivad katsetada oma ideid ja koguda kogemusi publikuga, esitada või esineda, lavastada ja avastada. Sel aastal oleme kutsunud noori üles olema oma loomingus uurimuslikud, arendama enda liikumiskäekirja ning tegelema teemadega, mis on neile hetkel olulised. Kui sind huvitab, millest noored hetkel mõtlevad siis tule kohale ja toeta meie kasvavat tantsu- ja etenduskunsti tulevikku.

Platvorm 2017 noored kunstnikud on: Kristin Made, Pääsu-Liis Kens, Hanna Gerta Alamets, Elise Pottmann, Elina Masing, Marie-Loviise Mänd, Maryn-Liis Rüütelmaa, Annabel Teetamm, Aune Tenslind, Janette Norkko, Maarja-Eliisabet Roosalu, Aneta Varts, Allar Valge, Annabel Matkur, Kaisa Kattai, Edgar ja Marta Vunš, Anna-Maria Laius, Anita Kuroljova, Markus ja Mark Monak, Lauren Grinberg, Erik Juhandi, Eliisabel Jõela, Maria Solei Järvet, Agnes Berezcki, Karolin Käärik, Keithy Kuuspu, Janna-Liina Leemets, Stella Lise Maanurm, Sandra Põld, Elle Maria Viies.