Registreerimine

REGISTREERIDA on võimalik kahte erinevasse programmi:

  • töötoad
  • lavastusprotsessid/ filmiprotsess.

Töötubadesse saavad registreerida kõik alates 12. eluaastast. Vanus ei ole oluline, sest grupid pannakse kokku arvestades tantsulist tausta ja ka vanust. Seega on oodatud nii algajad kui ka profid. Laste loovtantsu ootame lapsi vanuses 7-11. Lavastusprotsesside ja filmi kriteeriumite kohta saate täpsemalt lugeda protsesside kirjeldustest.

 


Täispass töötubadesse 
(75€) tagab omanikule majutuse Käina Gümnaasiumis, toitlustuse 3x päevas, kõikide töötubade ja etendusõhtute külastuse.

Lisapassi (50€) omanikule on tagatud kõikide töötubade ja etendusõhtute külastus.

Lavastusprotsessid (90€) alustavad põhiprogrammist kolm päeva varem ning osalejatele on tagatud kõik täispassiga kaasnevad võimalused

Kohapeal on võimalik osta ka ühe päeva passi, mis tagab ühe päeva töötubades ja külastuse selle õhtu etendustele. Kõik alaealised lapsed peavad meie festivalil olema vanema kirjaliku loaga või täisealise saatjaga. Lastele eraldi järelvaatajaid väljaspool töötuba festivalil ei ole, mis ei tähenda seda, et festivali tiim neil silma peal ei hoiaks ja korda ei valvaks. Saatjatel on võimalik festivali passi lunastades osaleda töötubades või soovi korral tasuda ainult toitlustuse ja majutuse eest.

 

Registreerumiseks tuleb täita vastav ankeet:

Ankeet I on registreerumisvorm neile, kes tulevad individuaalselt (alaealistel 12-18 tuleb lisada vanema allkirjaga nõusolekukiri)

Ankeet II on laste saatjatele mõeldud registreerumisvorm (lapsele tuleb eraldi registreerumisvorm täita)

Registreerumisvorm tuleb saata meilile info@tants.org

Meie registreerumisvormid on põhjalikud, aga seda ainult selleks, et saaksime aimu, kes meie osalejad on ja mida me neile pakkuda saame. Kui oled täitnud registreerumislehe saadame sulle vastu info maksetoiminguteks ning kui ülekanne on tehtud, saad meilile kinnituskirja, milles on palju olulist infot ning mis tuleb festivalile kaasa võtta – selle vastu saate festivali passi.

Registreerimist saab tühistada 29.juulini.